GENOSYS CİLT BAKİMİ

Cilt Bakım Genosys Ampülleri

Genosys Medikal Cilt Bakımı | Sterilizasyonu uygun ve uzman kişilerce bilinçli bir şekilde yapılan cilt bakımının geleceğe dönük kalıcı yararları vardır. Cilt bakımının amacı gözeneklerin temizlenmesi, cilde oksijen sağlanması, parlaklık, canlılık ve tazelik verilmesi, lenf drenajı ile toksinlerin atılmasıdır.

Böylece kozmetik ürünlerin etkinliği oldukça artworkırılmış olur. Kış aylarının soğuk, kirli ve kurutucu havasından etkilenen cild öncelikle Genosys özel seri oksijen içerikli ürün ile temizlenir ve ardından tonik sıkılır. Dinlendirici, huzur verici enfes bir aroma ile buhar banyosu ile gözenekler temizlenir, sıkılaştırıcı krem, ardından maske ve tonik tekrar edilir. 1,5 saat süren cilt bakımınız sonunda canlı bir ciltle sahip olacaksınız.

Uzman tarafından yapılacak olan bu uygulamada ilk olarak kişinin cilt analizi yapılır ve cilt tipine göre nasıl bir bakım ve onarım aşamaların gerçekleştirileceği belirlenir. Profesyonel cilt bakımında danışanların oldukça sık tercih ettikleri bir diğer uygulamamızda iğnesiz mezoterapi Otomatik ve titreşimli tekniği sayesinde ürünlerin emilim miktarını artworkırarak tedavi etkinliğini arttırır. Uygulama sonrası kullanılan kozmetik ürünlerin ciltten içeri geçişi normal cilt emilimine göre fazlasıyla artmaktadır .

Ayrıca renkli nemlendirici olarak da bilinen BB kremler; cilt kusurlarını gizlerken cildi nemlendirmeyi ihmal etmezler. Fondöten gibi yoğun yapıları yoktur ve özellikle yaz aylarında kadınların vazgeçilmez ürünlerinden biridir. İçeriğindeki koruma faktörü sayesinde cildi güneşten korumaya da yardımcı olur. Çünkü cildi bir türlü fondötenlerle uyuşmayanlardansanız ne sürerseniz sürün ya sivilce ya da gözenek problemi yaşıyorsanız, herhangi bir cilt tedavisi görüyorsanız. Piyasadaki fondöten/kapatıcı/BB/CC kremlerin içeriğine güvenmiyorsanız artık cildim sağlıklı olsun cilt bakımı kadar kullandığım makyaj ürünleride önemli diyenlerdenseniz evet bu ürünü kesinlikle satın almalısın. Hiçbir kimyasal madde içermeyen Genosys ürünleri ile cilt bakımı ve anti-growing older uygulamaları yapılmaktadır.

Sivilce akne gözenek ve siyah nokta oluşumunu engelleyen, mevcut problemle cilt yapısını ve dengesini bozmadan savaşan ayrıca en en önemli özelliği olarak LEKE önleyici ve açıcı özellikte olması benim için yeterlidir. Sıradan bir makyaj/kozmetik ürünü değil Dermo kozmetik dediğimiz laboratuvar ortamında testlerden geçirilerek üretilen bilimsel olarak yararı kanıtlanmış bir üründür. İşte Genosys ‘de cilt bakımı konusunda uzmanlaşmış ve sektörün öncülerinden olan bir firma. Bu ürünü ilk defa gittiğim güzellik kliniğinde duydum ve zaten oradan satın aldım.

Her lekenin farklı bir hikayesi vardır felsefesiyle yola çıkan Me Line®, cilt tipine ve her tür lekeye göre özelleştirilmiş yenilikçi çözüm konseptlerine sahiptir. Lekeyi cilt rengine göre ayırarak ve cilt tipine göre ürünleri özelleştirerek melazma, kloazma, çil , solar lentigo’dan gözaltı morluğuna, genital bölge hiperpigmentasyonuna kadar tüm lekelenmelerde etkin ve kontrollü çözümler sunar. BB-CC kremler kullanım konforu açısından son derece pratik ürünlerdir. Tekli ürünle birden çokay amacı karşılamasından dolayı kadınların güzellik rutinlerinde önemli yer tutarlar. Dermoeczanem.com’da geniş ürün yelpazesiyle yer alırlar. Özellikle günlük hafif makyajda son derece kullanışlı ürünlerdir.

Ancak burada önemli olan, bu temizliğin profesyonel bakım esnasında uygun olan aşamalardan geçen ciltteki gözeneğin hijyenik koşullarda arındırılmasıdır. Aksi takdirde tıkanan gözenekler cildin oksijenlenmesini engelleyeceğinden, cilt yenilenmez ve bu tıkalı olan gözeneklerdeki biriken yağ ve kir tabakası sivilce oluşumuna neden olur. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

Cilt tiplerine göre farklı ihtiyaçlar ve bakımlar mevcuttur. Merkezimizde, bize danışan kişilerin öncelikle cilt analizini yapıyoruz. Biyolojik yaşımız ve cilt yaşımız çoğu zaman farklılık gösterebilir. Merkezimizde kişiye özel programlar sunuyoruz , öncellikle cilt tipi ne olursa olsun (karma, yağlı, normal, kuru) cildi mutlaka temizleyerek işleme başlıyoruz. Profesyonel anlamda gözeneklerin derinlemesine temizlenmesinin ardından cildin ihtiyacı doğrultusunda belirlenen protokolü uyguluyoruz. Cildimizdeki gözenekleri, profesyonel cilt bakımı yaparken elbetteki hem kapalı komedonları hemde siyah noktaları temizlemeliyiz.

BB krem; Türkçe karşılığı “güzellik kremi” olan “Blemish Balm” ile “Beauty Balm”ın kısaltılmış halidir. 1967 yılında Almanya’da bir Alman kozmetikçi tarafından bulunmuştur. En belirgin özelliği ton dengesizliğine karşı bakım yapmasıdır.

  • Temeldeki işlevi ton dengesizliğini gidermeye yardımcı olmaktır.
  • Lekeyi cilt rengine göre ayırarak ve cilt tipine göre ürünleri özelleştirerek melazma, kloazma, çil , solar lentigo’dan gözaltı morluğuna, genital bölge hiperpigmentasyonuna kadar tüm lekelenmelerde etkin ve kontrollü çözümler sunar.
  • İkisi de temelde aynı özelliklere sahipken CC kremler daha hafif formda ürünlerdir.
  • Yine ciltteki kızarıklığa eğilim gösterme sorununa karşı bakım yapar.

Noreva, Loreal Paris, Ziaja, La Roche Posay, Physicians Formula, Dermoskin, Jane Iredale, Cosmed, Couleur Caramel, Dead Sea Spa Magic, Vichy, SVR bu kategoride yer alan markalardır. Somon sütünden elde edilen, insan DNA’ sına çok benzeyen polimerize DNA’dır. Hasarlı hücreleri tedavi etme ve bağ dokularını yeniden yapılandırma özelliği ile yanık, yara izleri, skar ve çatlak bakımlarında hızlı bir etki göstermektedir. Cilt sarkmalarını önler, güneşin zararlı ışınlarının cilt yüzeyinde oluşturduğu serbest radikalleri yok eder. Profesyonel cilt bakımı dediğimizde öncelikle işin uzmanlarından yardım almak çok önemlidir.

Temeldeki işlevi ton dengesizliğini gidermeye yardımcı olmaktır. Yine ciltteki kızarıklığa eğilim gösterme sorununa karşı bakım yapar. İkisi de temelde aynı özelliklere sahipken CC kremler daha hafif formda ürünlerdir. Cildinizde fondöten ağırlığı istemiyorsanız ya da kat kat ürün kullanımıyla maske gibi bir görüntüden hoşlanmıyorsanız BB-CC kremleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.