3 Boyutlu Cilt Gençleştirme

Lazer ile kontrollü bir şekilde hasarlama işlemi, cildimizdeki iyileştirme görevini üstelenen ve kollajen ismi verilen maddenin tetiklenmesini sağlar. Anti-Aging sistemleri arasında devrim niteliği taşıyan bu işlem sonrası cildimiz parlak, yumuşak ve taze bir görünüm kazanır. Aynı zamanda boyun, dekolte, göbek, göğüs derisi, ellerin tedavisi gibi elastikiyetini kaybetmiş alanlar için de uygundur. Bu vücut parçaları sıklıkla yoğun UV ışığı gibi birçokay iklim değişikliğine maruz kalır ve ilk yaşlanma belirtilerini gösterir.

  • Oyuncak ile kitap kavramları uyumlu bir bütün oluştururken, çocuklar kitaplarda anlatılan hikâyeleri kendi zihin dünyalarında geliştiriyor ve hayal güçleri ile yeniden yazabiliyor.
  • Çocukların boyut algısını ve el göz koordinasyonunu da geliştiren bebek three boyutlu kitap çeşitleri, erken çağlardan itibaren çevre ile doğru biçimde iletişim kurmalarına yardımcı oluyor.
  • Yetişkinler için bilimsel kitaplardan, bebekler ve çocuklar için masal kitaplarına doğru evrilen bu özel kitaplar, sesli, hatta görüntülü unsurları da içeren ürünler sunuyor.
  • Hikâye kitabı olarak tasarlanan ürünlerde üç boyutlu tasarımların yanı sıra maketler de bulunuyor.
  • Bebekler ve çocuklar dokunabilecekleri, gözlemleyebilecekleri, hareketli ve bazen sesli bu özel kitapları ilgiyle takip ediyor.

3 boyutlu anatomi kitabı, hayvanlar kitabı, insan vücudu kitabı, dinozor kitabı gibi daha bilimsel ve merak uyandırıcı eserler de tercih listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Çocukları oldukça eğlenceli biçimde bilim ile tanıştıran ve meraklarını gidermelerini kolaylaştıran bu kitaplar, zengin görsel yapıları ile de öne çıkıyor.

Dijital görüntüler teknolojisi ile RGB ve UV spektrumu kullanarak dünyanın gelişmiş görüntü analiz sistemidir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte ultraviyole ışınları, mimik kaslarının hareketleri, yerçekimi ve sigara gibi çevresel faktörlerin de etkisi ile deri yaşlanır.

Cilt Bakımı Oyunları

İlk örnekleri Avrupa’da ortaya çıkan bu özel kitapların bilimsel eğitime ciddi katkı sağladığı ve teknolojik gelişimin önünü açtığı da söyleniyor. Bebek 3 boyutlu kitap seçeneklerinden başlayarak her yaşta zeka ve yaratıcılığı geliştiren bu önemli kitaplar, özel setler halinde de satın alınabiliyor. 3 boyutlu kitap seti satın almak isteyenler, klasikleşmiş masal kitaplarını tercih edebildikleri gibi, daha güncel ve bilimsel ürünlere de yönelebiliyor. Bebekler için üç boyutlu kitaplar dizisi, içerdiği çokay özel tasarımlarla kusursuz kitap seçenekleri sunuyor. Mezolift yöntemiyle yüz, boyun, dekolte ve el sırtlarında oluşan yaşlanma etkilerinin giderilmesinin yanısıra sigara ve alkolden zarar gören ciltlerde tedavi edilebilir. Ayrıca ciltte yıpranma etkileri henüz başlamadan, kırışıklık ve çizgiler henüz oluşmadan düzenli olarak mezolift uygulaması, cildin olduğundan daha genç, canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Cilt Bakımı; Cilt bakımı profesyonel ekiple ve ekipmanlarla yapılmalıdır. Cilt analizi en doğru şekilde tespit edilmeli kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt analizi yapıldıktan sonra doğru uygulama yapılmalıdır. Yaş ve kişinin alışkanlıkları göz önünde bulundurarak cildine uygun maske ve peeling uygulamaları da cilt temizlendikten sonra uygulanmaktadır. Cildi rahatlattıktan ve temizliği sağlandıktan sonra uyguladığımız maske ve peeling uygulamalarıyla güzel sonuçlar elde ederiz. Güvenli bir kızıl ötesi ışık kaynağı kullanımı ile gevşemiş ve sarkmış cildi sıkılaştırmak için kullanılan bir yöntemdir.

Sistemin en belirgin farkı ise; 3-4 hafta eve kapanarak sağlayacağınız türden sonuçları sosyal hayatınızdan kopmadan çok daha kısa sürede görebilmeniz mümkün kılması. Bunun için yatıştırıcı etkisi bilinen çinko tedavinin sonuna destek olarak uygulanıyor. Bilinçli bir cilt bakımı için, öncelikle cilt bakımı uzmanlarımız tarafından three boyutlu cilt analiz cihazımız ile ÜCRETSİZ three boyutlu cilt analiziniz yapılır. Güzelliğinizi tehdit eden sorunlar uzmanımız tarafından dimension canlı olarak gösterilir ve bu konuda ne gibi önlemler alabileceğiniz ve bu sorunlardan nasıl kurtulabileceğiniz konusunda dimension detaylı bilgiler verilir. Tedavinin bir advertımı olan lazer uygulaması sonrasında cildin güneş ışınlarına direkt maruz kalması sonucunda ciltte lekelenmeler oluşabilir. Bu sebeple güneş ışınlarının etkilerinin daha az hissedildiği en uygun tedavi dönemi sonbahar ve kış aylarıdır. Etkin bir yöntem olan Face Triology; epidermis, dermis ve derin dermis dediğimiz cildin üst, orta ve derin katmanlarına ulaşılarak gerçekleştirilen bir tedavidir.

Saç Bakımı

Kırışıklıklar azalır, yüz hatları sıkılaşır, koyu renkli lekeler görünümü azalır, kılcal damarlar ve gözenek görünümü azalır. Farklı bir baskı tekniği ile tasarlanan üç boyutlu nevresim takımları diğerler ile karşılaştırıldığı zaman daha canlı ve renklerin öne çıktığı görülmektedir. 3 boyutlu nevresim takımlarında resmin gerçeğinden ayırt etmekte zorlandığımız görülmektedir. Evimizin farklı yerlerinde kendisine yer bulmaya çalışan bir çok dekorasyon ürünleri de mevcut. ‘Vektör 3 boyutlu bitkisel yağ pipeti cilt bakımı şişesi” vektör imajları satın alınan Telifsiz lisansın koşullarına göre kişisel ve ticari amaçlar için kullanılabilir.

Yaşlanan deride lekeler, renk düzensizlikleri, yaygın kızarıklık, gözeneklerde genişleme, kırışıklıklar, ciltte gevşeme veya sarkma gibi farklı sorunlar ortaya çıkar. Bu sorunlar cildin farklı tabakalarında gelişen değişikliklerden kaynaklanır. Bu sorunları tedavi edebilmek için de cildin farklı tabakalarına etki edebilen yöntemler uygulamak gerekir. Üç boyutlu cilt yenileme yönteminde üç ayrı ışık sistemi uygulanarak cildin dermis, üst dermis ve derin dermis olarak adlandırılan üç tabakası tedavi edilir. Face Triology; medikal estetik ve tıp dünyasının üç güçlü yöntemi Dermabrazyon – Fraksiyonel Lazer ve Mezolift yöntemlerini bir arada kullanıyor. Bu sistemlerin aynı merkezde bulunmasının sayesinde uygulamalar zahmetsizce ve daha kısa zamanda gerçekleştiriliyor.

Hareketli, sesli ve mobil cihazlarla etkileşimli modeller daha verimli bir öğrenme süreci sağlayabiliyor. Klasik masal ve hikâye kitaplarının 3 boyutlu olarak tasarlanmış versiyonları da büyük ilgi görüyor. Çocuklar için üç boyutlu eğitici ürünler satın alırken, yaş grubuna ve ürünün içeriğine dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde Türkiye’nin en bilinen yayınevlerinin eşsiz kitaplarına ve üç boyutlu çeşitlere kolayca erişilebiliyor. Trendyol’un özel kampanya ve indirim fırsatları sayesinde yüksek kaliteli içerikler oldukça makul fiyatlarla kolayca satın alınabiliyor. Avrupa’nın en popüler masalları başarılı çizimler ve eşsiz anlatım özellikleri ile öne çıkarken, hareketli sayfalardaki çokay özel tasarımlar göz dolduruyor. Üç boyutlu ürünleri setler halinde almak hem çocukların ilgisinin devamlı olmasını kolaylaştırıyor, hem de daha uygun fiyat seçenekleri sunabiliyor.

Anne Bebek

Evinizi, ofisinizi ister rengarek ister siyah beyaz duvar kağıtları ile dekore edin. Bu yöntemin tekrar edilip edilmeyeceği tamamen kişinin cilt sorunu ile ilgili olup tedavi süreci bittikten sonra karar verilmesi gereken bir durumdur. Ciddi cilt sorunu olan kişilerde Face Triology sonrasında 3 adım uygulamaya genellikle gerek kalmamamaktadır. Her cilt tabakası, belirli bir ışık kaynağı ile tedavi edilen benzersiz bir parça olarak kabul edilir. Lazer, fibroblast reaktivasyonunu tetikler ve kolajen artışıyla birlikte cildiniz daha sağlam ve elastik bir hal alır.

Okul öncesi çocuklar için ya da ilköğretime devam eden çocuklar için farklı düzeylerde kitap seçenekleri geliştiriliyor. Dünya genelinde milyonlarca devil önemli üç boyutlu eserlerin Türkçeleri de rahatlıkla bulunabiliyor. Kendinden yapışkanlı duvar kağıtlarımızın uygulaması şaşırtacak derece kolay. Ayrıca duvar resminizi kendinden yağışkanlı olmayan, tutkal ile gönderilen standart duvar kağıdı olarak da alabilirsiniz.

Tedavi sırasında cildin tüm katmanlarındaki sorunlar, onarılarak gideriliyor. Kırışıklık ve mimik çizgileri tedavisinde en etkili lazer sistemlerinden biri, fraksiyonel teknolojisi ile çalışan Fraxel Lazer’dir. Fraksiyonel Lazer cildimizin herhangi bir deformasyon söz konusu olduğunda kendi kendini iyileştirme özelliğine dayanarak çalışır.

Bu ışık cildin derin dermis olarak bilinen en alt tabakasını ısıtarak kollajen liflerin kısalıp kalınlaşmasını, uzun dönemde ise kollajenin yeniden yapılanmasını sağlar. Titan yönteminin en belirgin farkı direkt ve seçici olarakderinin gevşemesine ve sarkmasına neden olan en alt bölgede etkili olmasıdır. En önemli üstünlüğü ise, sıkılaşma etkisinin ilk uygulamadan hemen sonra görülebilmesidir. Olumlu etki yeniden kollajen yapımının başlaması ile uzun dönemde de artarak devam eder. Duvargiydir.com’un resimli duvar kağıtları ile duvarınızın tamamını dilediğiniz resimle kaplayabilecek, evinizin havasını değiştirebileceksiniz. Duvargiydir.com ile klasik desenli duvar kağıdı modelleri dönemini geride bırakıyoruz ve duvar dekorasyonu için yepyeni resimli 3 boyutlu duvar kağıdı dönemine geçiş yapıyoruz. Çünkü artworkık duvarlarınızı Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve ünlü ressamların unutulmaz sanat eserleri ile dekore edebileceksiniz.