Paris Işıltısı Ile Yeni Yılı Parlak Ve Işıltılı Bir Cilt Ile Karşılayın

Göz çevresi yüzün diğer bölgelerine göre daha ince ve hassas bir deri yapısına sahip olduğundan kırışıklık, kaz ayağı çizgiler ve renk kaybı genellikle ilk olarak bu bölgede başlar. Özellikle bu bölgenin hassas yapısı ve göze yakın olması sebebiyle cilde veya yüze uygulanan tüm tedaviler göz çevresine uygulanamamaktadır fakat Paris Işıltısı bu bölgeye de güvenle yapılabilmektedir. Üstelik yüzün bu noktalarında da güvenle kullanılan uygulama göz çevresi çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde oldukça etkilidir. Paris Işıltısı hassas ve ince bir deriye sahip olan, bu yüzden de yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yerlerden biri olan göz çevresi için de uygun bir tedavidir. Bu bölgedeki derinin yapısı gereğimaalesef yüze uyguladığımız her tedaviyi göz çevresine uygulayamıyoruz.

  • Yorgun veya donuk cildin hidrasyonu, canlandırılması ve yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde etkili bir anti-growing older mezoterapi ürünüdür.
  • Belki de adını en sık duyduğumuz işlemlerden olan mezoterapinin formulü ise her geçen gün yenilenerek gelişiyor, işte bu nokta­da NCTF 135HA ise hem içeriği hem de etkinliği ile ön plana çıkıyor.
  • Paris ışıltısında cildin ihtiyacı olan ve cildi canlandıran gençleştiren kolajen ve elastin üretimini tetikleyen maddeler verilerek ciltte canlılık ve parlaklık oluşması sağlanır.
  • Biliyorsunuz, mezoterapi anti-growing older finishüstrisinin en kıdemli tedavilerinden biridir.
  • Paris Işıltısı ülkemize yeni giren güçlü anti growing older ürünlerinden biri olarak karşı­mıza çıkıyor.
  • Paris ışıltısı tedavisi tedaviden hemen sonra yani enjeksiyon yapıldıktan sonra başlar ve birkaç gün içinde daha internet ve somut olarak ortaya çıkar.

Paris Işıltısı bu bölgede de güvenle kullanabilen, etkili bir tedavi olarak ön plana çıkıyor. Göz çevresindeki ince çizgileri hafifletmek, göz çevresine daha parmak ve daha taze bir görünüm vermek için etkili bir tedavidir. Paris ışıltısı tedavisi yüz, boyun, el ve kol gibi yaşlanma belirtisi olan her bölge için uygulanabilir. Kolajen ve elastin üretimini artırarak cilde ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğini sağlar. Kollajen ve elastin üretimini arttırarak cilde ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğini sağlar. NCTF 135HA uygulaması içeriğindeki 59 aktif madde ile mezoterapi tedavisini çokay daha ileri seviyelere taşıyan bir formül sunuyor. Tek seansta bile ışıl ışıl bir görünüm sağlayan ve advertını da bu ışıltı­dan alan yeni typeül hücresel anlamda yaşlanma belirtileriyle savaşa destek ver­mek için de son derece etkili bir tedavi yöntemi sunuyor.

Paris Işıltısıhassas ve ince bir deriye sahip olan, bu yüzden de yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yerlerden biri olan göz çevresi için oldukça uygun bir tedavidir. Bu bölgedeki derinin yapısı gereği maalesef yüze uyguladığımız her tedaviyi göz çevresine uygulayamıyoruz.Paris Işıltısıbu bölgede de güvenle kullanabilen, etkili bir tedavi olarak ön plana çıkıyor. Göz çevresindeki ince çizgileri hafifletmek, göz çevresine daha parlak ve daha taze bir görünüm vermek için etkili bir tedavidir.

Elastin ve kolojen üretiminin katlanarak arttığı, besleyici özelliği ile 24 farklı aminoasit maddesini içeriğinde barındırarak Paris ışıltısı doku ve cilt yapısına canlandırma ve parlaklık hacmi kazandırmıştır. Florida laboratuarı tarafından geliştirilen, NCTF 135HA diğer bir deyişle ‘’Paris ışıltısı’’ cilt yenileme ve cilde yeni boyut kazandıran enjekte yöntemlerindendir. Bu işleme tıp dilinde mikro enjeksiyon yöntemi denilmektedir. Yanak dolgusu uzun yıllardır uygulanan tedavilerden biridir. Ancak günümüzde bilimsel teknolojik gelişmelerle birlikte yeni nesil cihazlarla çokay daha başarılı tedaviler yapılmaktadır. Kişinin elmacık kemiklerinin çıkık olmaması durumunda düşük ve fazla göze batmıyorsa gözükmüyorsa dermal dolgu da denilen yanak dolgusu maddeleri ile kişinin yüzünde estetik bir değişiklik yaratılmaktadır.

Yaşla beraber pek çok kadının kollarının iç kısmında meydana gelen çizgilerde, bu bölgedeki ince deriyi gençleştirmede de etkili bir tedavidir. Bunun dışında yine vücuttaki sorunlar yerlerden olan karın ve iç bacaklara da uygulanabilir. NCFT hücrenin kendisini tedavi edebilmesi için gerekli vitamin, mineral, koenzim, amino asit, nükleik asitler ile hyaluronik asit içermektedir. Cilde bu çok özel sıvıyı enjeksiyon yolu ile uyguladığımızda zamanla yavaşlamış olan hücrelerin onarım mekanizmasını hızlandırıyoruz. Bu sayede daha parlak, sıkı ve sağlıklı bir cilde ulaşıyoruz. Paris ışıltısı, sahip olduğu tam kindülü anti-growing older etki için fibroblast aktivitesini arttırır. Yeni bir hücre yenileme tedavisi olan Paris ışıltısı enjeksiyonunun içinde hyaluronik asit ile birlikte fifty nine adet canlandırıcı içerik bulunur.

Bakan Koca: Son 18 Yılda Three Bin 605 Sağlık Tes ..

Siteden faydalanmak için üye olmak yada herhangi bir ücret ödemek gerekmez. Yine de sitedeki helloç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmalısınız. Yanak dolgusu yanaklara uygulanan bir tedavidir ve elmacık kemiklerinin üst kısmındaki bölgeye hacim kazandırılarak yapılır.

Paris ışıltısı son yıllarda en fazla tercih edilen cerrahi operasyon olmayan ve çok kısa sürede gerçekleştirilen yaşlanma karşıtı bir tedavidir. Tedavinin anti-growing older bir tedavi oluşu ve cilde enjekte edilen hiyalüronik asit ile birlikte birçokay madde cildin parlamasını ve ışıldamasını sağlamaktadır. Uygulamadan sonra cilt son derece sağlıklı ve genç bir görünüm kazanır. Boyun, dekolte, el ve kollar gibi yaşlanma belirtilerinin görüldüğü her yere uygulanabilir. Mesela el üstlerindeki ince çizgileri hafifletmek, daha genç görünümlü, nemli eller yaratmak için ideal bir tedavidir.

Paris ışıltısı NCTF 135 ha nedir?

Paris ışıltısı nedir? Paris Işıltısı’nda (NCTF 135 HA), nemlendirici özelliğe sahip hyaluronik aside ek olarak 59 cilt canlandırıcı etken bulunur. Hyaluronik asit, 12 adet vitamin kolajen sentezini uyarıp, serbest radikalleri nötralize eder.

Kullanılan dolgu malzemeleri enjeksiyon yöntemi uygulanarak cilde tatbik edilir. Böylelikle kişinin elmacık kemiği yapısında bir değişiklik yapılmış görüntüsü yaratılır. Cildin hemen alt kısmına yapılan enjeksiyon verilen dolgu maddesi ile elmacık kemikleri daha belirginleşirken aynı zamanda yüzdeki ince çizgi ve kırışıklıklar da azalır. Tedavinin isminin de Paris ışıltısı olmasının sebebi canlılık ve parlaklık sağladığı içindir. Paris ışıltısı tedavisinin temel etken maddesi hiyalüronik asittir. Bunun yanı sıra vitaminler kolajen ve elastin üretimini tetikleyen Amino asitler bulunur. Aynı zamanda bu maddeler hücre yaşlanmasını geciktirdiği için Paris ışıltısı tedavisinden sonra ciltteki kırışıklıklar geçer.

Paris Işıltısı Aşamaları

Paris ışıltısı uygulama sonuçları enjeksiyondan hemen sonra başlayarak birkaç gün içinde tam olarak ortaya çıkar. Sitenin oluşturulması sırasında hiç bir firmadan maddi destek alınmamıştır. Bu net sitesinin tek kuruluş amacı, internetin de asıl fonksiyonu olan, bilginin ücretsiz paylaşımı ve toplumun bilgilendirilmesidir. Site, bu sebeple, sadece ülkemizdeki toplumsal gelişime katkıda bulunmak amacıyla, hiç bir karşılık beklenmeksizin hazırlanmıştır. Sitenin içeriği uzman doktor (Op. Dr.Hasan Fındık- Plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı) tarafından hazırlanmıştır.

Havaların soğumaya başladığı bugünlerde, cildi soğuk havanın yıpratıcı etkisinden korumak ve ince kırışıklıklara karşı savaş açmak için Paris ışıltısı birebir. Yüz, boyun, dekolte ve gözaltı bölgesinde kullanılan uygulamanın etkisi ise 1 yıl sürüyor. Cildin dayanıklılığını artworkıran bu uygulama, ciltteki ince kırışıklıklarla mücadele ediyor. Cilde aydınlık ve canlılık vererek göz alıcı bir parlaklık sağlıyor. Paris ışıltısı, anti-aging yani yaşlanma karşıtı tedavisi için uygulanan ve yüze canlandırılmış ve iyi bir cilde sahip olmak için uygulanan ameliyatsız enjeksiyon yöntemlerinden biridir. Bazı hastalara ayda bir defadan olmak üzere 2 seans daha önerebiliyoruz.