SAÇ GROWTH FAKTÖR

15 günde bir yapılan Growth Faktör uygulaması ile saç kalitenizi arttırabilir daha gür ve dökülmeyen saçlara kavuşabilirsiniz. Ekimden sonra saç derisinde oluşan kabuklanmanın daha hızlı bir şekilde dökülmesini sağlar. Santrifüj işlemi sonrasında trombosit içeriğinin four-eight kat arttığı gözlenmiştir.Araştırmaların sonucunda trombositlerin içinde mevcut olan progress faktörlerin (büyüme faktörlerinin) saç kökleri üzerinde olumlu etkileri tespit edilmiştir. İçinde mevcut olan trombositi zenginleştirmek amacı ile özel bir equipment içine aktarılır.

Uykuda Saç Ekimi

Tempolu yaşantı, stres, şehir hayatı, mevsimsel değişiklikler saçlarımızın pek de favori ortamları değil. Çünkü bu şekilde zamanla incelip, kuruyup, cansızlaşıyorlar, enerjileri azalıp kolayca kırılıyorlar. Sonrasında da aklımızda endişe baloncukları uyandıran saç dökülmesi prosesi başlıyor. Büyüme faktörü saç tedavisinden etkili bir sonuç almanız için 15 gün aralıklarla yaptırmanızı öneriyoruz. Talebinizin niteliğine göre kimlik tespitine olanak sağlayacak bilgi ve belgelerin eksiksiz ve doğru olarak tarafımıza sağlanması gerekmektedir. İstenilen bilgi ve belgelerin gereği gibi sağlanmaması durumunda, ŞİRKET tarafından talebinize istinaden yapılacak araştırmaların tam ve nitelikli şekilde yürütülmesinde aksaklıklar yaşanabilecektir.

Ancak şunu vurgulamak gerekir ki; Hair360 GF BOOSTER’da bulunan Büyüme Faktörü konsantrasyonu,normal bir PRP’denelde edilene göre80 kat daha yüksek orandadır. Saç dökülmesinde doktorlar tarafından uygulanan PRP yönteminde de esas saça verilen içerikler yine kendi kanımızdan ayrıştırılan bu Büyüme Faktörleridir ’lerdir. Kök hücre serumu uygulaması saç dökülmesini azaltırken, yeni saç oluşumunu destekler. Mevcut saçların kalınlaşması, güçlenmesi yaygın sonuçlarındandır. Genel olarak saç dökülme şikayetine bağlı saç tedavisinde kullanılacak yöntemlerin biri veya karma bir protokolde belirlenebilir. Skinstamp ile açılan kanallar sayesinde uygulanan solüsyonun emilimi artırılır.

Saçlarınıza en etkili ama kolay ve pratik çözümü sunma bilinciyle hareket eden S Clinic, dimension gelecekten gelen şampuan S Hair’ı sunuyor. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve dimension daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz.

Growth Factor, 5 hafta boyunca haftada 2 kez veya 10 hafta boyunca haftada 1 kez uygulanır. Skin stamp veya dermapenle mikrokanallar açılarak Growth Factor buradan masajla deriye emdirilir. eight seans sonunda saç teli %57 oranında kalınlaşır ve terminal saç dediğimiz kalın ve parlak saçların sayısında %80 oranında artış sağlanır. Saç ekiminden kısa bir süre önce ve ekimden sonra düzenli aralıklarla uygulanması ekilen saçların hem tutmasında hem de varlıklarını sürdürüp dökülmemesinde çok etkilidir. DHT’nin saç dökülmesini tersine çevirmesini ve saç büyümesini / saç restorasyonunu hızlandıran IGF-1’i artworkırarak saç büyümesini hızlandıran IGF-1’i artırarak aktif olarak saç büyümesini teşvik eder. Erkeklerdeki testesteron dhydrotestesteron içinde metabolize oluyor. Bunun için ise kuaförde saatlerce bakım seanslarına girmenize, yüksek maliyetli pek çok teknik uygulamanıza gerek yok.

  • Elektronik bir cihazla saç derisine sıvının penetrasyonu sağlanıyor.
  • Tedavi FDA onaylı bir tedavi…ortalama 10 seanstan oluşuyor.
  • Growth Factor yani büyüme faktörü tedavisi, saçların büyümesini, gelişmesini ve sağlıklı uzamasını sağlar.
  • 4.seanslardan itibaren saçlarda dökülmede azalma saçlarda kalınlaşma ve koyulaşmalar gözlemleniyor.

Dermal papilla hücreleri, CGRP alarak IGF-I üretimini arttırır ve böylece oluşturulan IGF-I, proliferasyonunu artworkırmak için keratinositleri aktive eder. Sonuç olarak, saç büyümesi gastrointestinal sistem ve saç derisindeki duyusal nöron uyarımı ile desteklenir. Bu keşfe dayanarak, JHGC saç folikülünde IGF-I üretiminin arttırıldığı yenilikçi yöntemler sunar. Bu yöntemler normal saç büyümesinin restorasyonuna ve saç dökülmesinin iyileşmesine katkıda bulunacaktır. Büyüme faktörleri ile uygulanan yenileyici tıp tedavileri günümüzün en popüler tedavileri arasında olup, doku gençleştirme, yara iyileşmesi ve cerrahi tedavilerde daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Üç aşaması vardır büyüme, dinlenme , dökülme (telogen, bu da yeni saçların oluşumuna yer açar).

Ice Graft Saç Ekimi

S Hair bitkisel değil biyolojik büyüme faktörüyle formüle edildiğinden, saç hücrelerinizin molekül yapısıyla eşleşebilen bir etki mekanizmasına sahip ve hücresel seviyede etki ediyor. Elastin ve kolajen üretimini destekleyerek saçın yapısının yenilenmesini destekliyor, güçlendiriyor ve adeta koruyucu kalkan etkisi göstererek dış etkenler sebebiyle kolayca zarar görmesinin önüne geçiyor. Derimizin doğal hücresel yapısında Epidermal Growth Factor – Epidermal Büyüme Faktörü, proteini yer alıyor. Epidermal büyüme faktörü yaş aldıkça azaldığından saç yapısı güçsüzleşiyor, saç telleri incelmeye, cansızlaşmaya başlıyor ve saç dökülmesi sorunu gündeme geliyor.

Growht Factor Hair Complex, saç derisi ve folikülleri besleyerek sağlıklı bir saç büyüme döngüsüne yardımcı olur. Normalde herhangi bir yaralanma olduğu zaman yaralanma bölgesine ilk göç eden hücreler platelet dediğimiz pıhtılaşma hücreleridir. Bu pıhtılaşma hücreleri o bölgeye gittiklerine kümelenmeler oluştururlar ve ardından fibrin tıkaç meydana getirerek kanamayı durdururlar.

FUE Saç Nakli Operasyonu ile birlikte uygulanan PRP tedavisi sonucunda ise uygulamanın yapıldığı hastalarda yara iyileşmesinin hızlandığı ve ekilen köklerin saç uzama kapasitelerinin arttığı görülmüştür. Yara iyileşmesine katkısı ve saç ekim sonrasında saçların yetişmesine yardımcı etkisi göz önüne alındığında helloç şüphesiz PRP uygulaması gerek operasyon hastalarında gerekse saçları dökülmekte olan kişilerde en sık tavsiye edilen tedaviler arasındadır. Saç dökülmesine karşı PRP Tedavisi uygulanan hastalarda saç dökülmesinin yavaşladığı, uygulanan bölgede saç tellerinin kalınlaştığı gözlenmektedir. Rest protokolü, hekimlerin sıklıkla tercih ettiği PRP uygulamalarına göre hasta kanına ihtiyaç kalmadan ve çokay daha yoğun oranda büyüme faktörü sunmaktadır.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Maya Estetik Grup’a ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir. Talebinizin niteliğine göre bilgi ve belgelerin eksiksiz ve doğru olarak tarafımıza sağlanması gerekmektedir. İstenilen bilgi ve belgelerin gereği gibi sağlanmaması durumunda, Şirket tarafından talebinize istinaden yapılacak araştırmaların tam ve nitelikli şekilde yürütülmesinde aksaklıklar yaşanabilecektir. Bu durumda, Şirket kanuni haklarını saklı tuttuğunu beyan eder. Toplanan kişisel verileriniz açık rızanızın bulunması halinde Şirketimiz İnsan Kaynakları biriminde iş süreçlerinde değerlendirilmek ve işe alım organizasyonlarıyla ilgili faaliyetlerde kullanılmak üzere 2 yıl boyunca tutulacaktır. Amacımız; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi gereğince ve sizlerin memnuniyeti doğrultusunda, kişisel verilerinizin alınma şekilleri, işlenme amaçları, paylaşılan kişiler, hukuki nedenleri ve haklarınız konularında sizi en şeffaf şekilde bilgilendirmektir.

Kanımızda bulunan hücresel elemanlar haricindeki sıvı kısım plazma olarak adlandırılır. Plazmalar, dokuların ihtiyacı olan karbonhidratlar ve aminoasitler gibi önemli maddelerin taşınmasından sorumludurlar. Size kısa süre içerisinde hizmetlerimizle ilgili en doğru bilgiyi verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi lütfen eksiksiz olarak bizimle paylaşın.

Bugüne kadar tespit edilen uygulama anında ve uygulandığı gün içinde geçici bir baş ağrısı, ilk seanslar esnasında geçici hafif bir saç dökülmesi ve herhangi bir ilacın kullanılması kadar basit alerjik reaksiyon riski söz konusudur. Bundan dolayı IGF-1 tedavisinin temel amacı saç dökülmesini durdurmak ve var olan saçları, kalınlık ve parlaklığını arttırarak güçlendirmektir. Ağrı ve ısı hissini beyne ileten duyusal nöronlar, gastrointestinal sistemdeki ve derideki uyarıcı bilgileri algılar ve böylece saç folikülünde CGRP salgılar.

Özellikle Androgenetik Alopesi ve Telogen Effluvium hastaları için özelleştirilmiş bir tedavidir. Rest protokolünde insan yağ dokusu kaynaklı mezenkimal kök hücre ekstratı, büyüme faktörleri ve spesifik biyomimetik peptidler kullanılmaktadır.

Bu internet sitesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.Tanı ve tedavi için ilgili tıp doktoruna başvurulması gerekir. Growth Factor, saç dökülmesini azaltır, saç çıkışını arttırır ve saçın kalınlaşmasını sağlar.

Bu durumda, ŞİRKET kanuni haklarını saklı tuttuğunu beyan eder. Bu nedenle, başvurunuzun talebinizin niteliğine göre eksiksiz ve istenilen bilgileri ve belgeleri içerecek şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

Sonrasında ise içerdikleri büyüme faktörlerini ortama salarak doku tamir mekanizmalarını harekete geçirirler. S’Hair Şampuan 16 adet büyüme faktörü ve peptid içeren formülüyle saç foliküllerini onarıp saç yapısını güçlendirirken, aloe vera ve dut özü ile nemlendiriyor, nane, yeşil çay ile dengeleme sağlıyor, gerisinde de ferahlatıcı mentol ferahlığı bırakıyor. Aminoasit ve protein yoğunlukta beslenmek saç dokusunu iyileştirmede son derece etkili. Dr Titus, kahvaltının saçlarımız için önemli besin olduğundan bahsediyor. Çünkü sabahları saç folikülü hücrelerinin enerjisi çok düşük. Maya Estetik Grup’a ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun dimension daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.